Kategorie

Przeczytaj opinie klientów

O firmie

Firma Handlowa Wójcik z siedzibą w Proszowicach powstała w 1993 roku.
Od samego początku istnienia firmy, zajmujemy się sprzedażą najlepszych płytek ceramicznych polskich jak i hiszpańskich producentów. W naszej ofercie znajdują się produkty wyróżniające się nowoczesną stylistyką i korzystną ceną sygnowane m. in. takimi markami jak: Azteca, Baldocer, Cifre, EcoCeramic, El Molino, Emigres, Geotiles, Gresmanc, Halcon, Keros, Latina, Mapisa, Natucer, Navarti, Peronda, Undefasa, Venus, Vilar, Paradyż, Tubądzin.

Podążamy za potrzebami klientów i staramy się tak wzbogacać naszą ofertę handlową by zaspokoić Państwa potrzeby.
W doborze asortymentu stawiamy na jakość i niezawodność. Jesteśmy obecni na corocznych targach ceramicznych Cevisana w Valencji (Hiszpania) co pozwala nam śledzić światowe trendy w branży płytek ceramicznych.

Firma Handlowa Wójcik w swoich salonach prezentuje nowoczesne wyposażenie wnętrz od czystych wręcz ascetycznych po śmiałe rozwiązania estetyczne, pozwalające czuć się w łazience dobrze i komfortowo.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, oraz po sygnałach które napływały do nas z różnych miejsc w kraju, stworzyliśmy sklep internetowy, który pozwala na szybkie i komfortowe zakupy w atrakcyjnych cenach bez wychodzenia
z domu. Jeżeli interesują Państwa wzory, których nie ma w naszej ofercie prosimy o kontakt. Postaramy się je dla Państwa sprowadzić prosto z Hiszpanii oczywiście w najlepszej cenie.

Nasi pracownicy pomogą Państwu w doborze odpowiedniego asortymentu, odpowiadającego Państwa gustom
i wymaganiom.

Oferujemy również wykonywanie ekskluzywnych projektów na bazie naszego asortymentu.

 
DANE FIRMY
Firma Handlowa Wójcik
Lucjan Wójcik
ul. M. Kopernika 4a
32-100 Proszowice

Nip: 682-000-48-27
Wpis do ew. działalności gospodarczej 6985/2004
 

ALIOR BANK SA
NR 08 2490 0005 0000 4530 3962 7348